מתקין מזגנים

מתקין מזגנים הוא בעל מקצוע מבוקש במיוחד בחודשי האביב והקיץ. איזה כיף האביב הגיע פסח בא ואיתו גם המזג אוויר הנעים, אך במהרה המזג אוויר הנעים יתחלף בחמסינים מעיקים וזה הזמן לפני שניהיה חם מידי להתקין מזגן חדש או נוסף כדי לשמור על האקלים הנעים בבית במהלך הימים החמים. לפני שרצים לקנות מזגן חדש כדאי קודם כל להתייעץ עם מתקין מזגנים מקצועי ולקבל חוות דעת על איזה סוג ועוצמת מזגן מומלץ לקנות שיתאים לגודל וצורת החדר או הבית. בנוסף בקניית המזגן דרך המתקין ברוב המקרים תוכלו לחסוך בעלות הכללית של קניית המזגן והתקנת המזגן. חיים מזגנים הינו מתקין מזגנים מוסמך ובעל ניסיון רב בהתקנת כל סוגי המזגנים יכול לעזור בבחירת המזגן המתאים והתקנתו. התקשרו עכשיו לחיים לבחירת המזגן המתאים לביתכם.

זקוקים למתקין מזגנים בחיפה? חיים מזגנים נותן שירותי התקנת מזגנים לכל איזור חיפה. חיים מתקין מזגנים בכרמל, בעיר תחתית, במפרץ חיפה במערב חיפה בנווה שאנן בהדר הכרמל וברמות הכרמל. בעל ניסיון רב בהתקנת מזגנים ובעל היכרות טובה עם העיר ותושבי חיפה. התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר להתקנת מזגן בחיפה.

מתקין מזגנים בקריות

לתושבי הקריות הזקוקים למתקין מזגנים מקצועי חיים מזגנים הינו מתקין מזגנים מומלץ בקריות. חיים תושב הקריות נותן שירותי התקנת מזגנים לכל תושבי הקריות במשך שנים, ידוע בתור טכנאי מזגנים מקצועי ונותן שירות אדיב. מוקד השירות נמצא בקריות אז במידה וקניתם מזגן חדש ואתם מחפשים מתקין מזגנים בקריות התקשרו עכשיו לחיים מזגנים לקבלת הצעת מחיר להתקנת המזגן.

איזורי שירות מתקין מזגנים

 • עיר תחתית
 • הכרמל
 • מפרץ חיפה
 • מערב חיפה
 • נווה שאנן
 • הדר הכרמל
 • רמות הכרמל
 • קרית חיים
 • קרית ביאליק
 • קרית מוצקין
 • קרית ים
 • קרית אתא
 • קרית שמואל
 • לב המפרץ

מתקין מזגנים בצפון

 • עכו
 • נהריה
 • נשר
 • קרית טבעון
 • שבי ציון
 • אחיהוד
 • צ׳ק פוסט
התקנת מזגנים

התקנת מזגנים

אחרי בחירת המזגן המתאים לבית הגיע הזמן להתקנת המזגן. התקנת המזגן הינה עבודה אשר תשתנה מבית לבית וסוג המזגן. לצורך העניין התקנת מזגן מפוצל דורש התקנה של שני יחידות, היחידה הפנימית והיחידה החיצונית וכמובן קדיחה בקיר החיצוני, חיבור בין היחידות ומילוי גז. כיוון שכל בית או משרד בנוי בצורה שונה מתקין המזגנים יצטרך לבצע את ההתקנה בדרך שתתאים למבנה הבית. התקנת המזגן דורשת ידע כלים מתאימים וניסיון רב בכדי שתבוצע ללא תקלות. השירות שלנו מתקין את המזגן בהתאם להוראות היצרן ובחישוב של דרישות המבנה כך שהמזגן יעבוד בצורה יעילה ויקרר את החדר במהירות.

התקנת מזגנים מקצועית

התקנת מזגנים מקצועית הינה התקנה אשר מבוצעת בהתאם להוראות היצרן ובחישוב דרישות המבנה ורצונות הלקוח כגון מיקום המזגן בחדר. לכל מזגן יש דרישות התקנה יחודיות בשביל שהמזגן יעבוד בצורה אופטימלית וכדי לשמור על תקינות המזגן ואחריות היצרן. המשתנה הגדול ביותר בכל התקנת מזגן הינו מבנה הבית או המשרד. כיוון שכל בית בנוי בצורה שונה מתקין מקצועי מחשב את צורת המבנה בתכנון ההתקנה, בהתאם להוראות היצרן, חישוב אורך הצינורות, קיבולת המזגן וגודל החדר להתקנת המזגן באופן אופטימלי. מעבר לנתוני המזגן והחדר חשוב להתחשב ברצונות הלקוח כמו מיקום היחידה הפנימית, למרות שבמקרים ספציפים ייתכן ובחירת המיקום על ידי הלקוח תיהיה לא אופטימלית לעבודת המזגן והמתקין ייצטרך להסביר את הבעיה ולהגיע להסכמה שתיהיה מועדפת על הלקוח תוך כדי שמירה על יעילות עבודת המזגן לאחר ההתקנה. התקנה מקצועית תשמור על סביבת עבודה נקייה על שלמות קירות הבית והרהיטים. בסוף ההתקנה נבצע בדיקת איכות ותקינות המזגן וננקה את איזור ההתקנה. להזמין טכנאי מזגנים מקצועי התקשרו עכשיו לחיים מזגנים.

מחיר התקנת מזגנים

מחיר התקנת מזגנים מתחיל ב-499 ש״ח להתקנה בסיסית הכוללת מתקן תלייה, 2 מטר צנרת חור בקיר בלוקים ועבודת ההתקנה. כפי שציינו קודם כל מבנה בנוי בצורה שונה והמחיר יינתן בהתאם לעבודה הדרושה אז כדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת על התקנה יותר מורכבת או התקנה של מזגן מרכזי צרו קשר עכשיו עם חיים מזגנים.

המלצות על מתקין מזגנים בחיפה והקריות

ישנם המון בעלי מקצוע בתחום מיזוג האוויר אשר מציעים שירות התקנות ותיקון מזגנים. הבולט ביותר באיזור חיפה והקריות הוא חיים מזגנים אשר ידוע בתור טכנאי מזגנים ונותן שירות מקצועי לכל מערכות מיזוג אוויר. אתם מוזמנים לקרוא את חוות הדעת שכוללות המון לקוחות מרוצים.

שלום, פניתי לחיים כשנזקקתי למתקין מזגנים שעובד באזורי. אני גר בעכו, והיה ברשותי מזגן עילי (אותו רכשתי מראש) – שרציתי לבצע התקנה שלו בסלון. מאד הייתי מרוצה מרמת השירות שחיים סיפק. חיים ציין בפניי מחיר בטלפון שלא השתנה במעמד התשלום. הוא הגיע מתי שלי היה נוח, עשה עבודת התקנה מאד נקייה ומקצועית, וגם נתן לי הסבר קצר על המזגן שרכשתי, כולל הדרכה איך לתפעל אותו בצורה נכונה – שגם לא יבזבז לי יותר מדי חשמל וגם יהיה אפקטיבי (לדוגמא: הדריך אותי מתי ואיך לנקות את הפילטרים, על איזה טמפרטורה לכוונן אותו וכדו").

דודו

אחריות על המזגן

האחריות על המזגן ניתנת על ידי היצרן או החברה המשווקת את המזגן בארץ אפשר למצוא על כתב האחריות מי הוא נותן האחריות על המזגן. במידה והשתמשתם בשירותנו להתקין את המזגן נשמח לעזור בכל שאלה ולהפנות לגורם המתאים במידה וזה לא בתחום אחריות העבודה. במקרים שהמזגן נרכש דרכנו צרו קשר לגבי כל בעיה ונוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר לפתור את הבעיה אם דרכנו או דרך היצרן.

אחריות על התקנת המזגן

מעבר לבעיות במזגן עצמו אשר מכוסות על ידי היצרן חיים מזגנים הוא נותן האחריות על עבודת ההתקנה. במידה ולאחר עבודת התקנת המזגן נמצאה בעיה יש ליצור קשר בהקדם האפשרי עימנו על מנת שנוכל לתקן את הבעיה במידה והיא נגרמה עקב התקנת המזגן או להפנות לגורם המתאים במידה והתקלה היא באחריות היצרן. אבל בכל מקרה נשמח לעזור ללקוחותינו בכל בעיה אם זה תחת שירות האחריות או תיקון המזגן כשירות נוסף.
מתקין מזגנים

תיקון מזגנים

תיקון מזגנים זה שירות נוסף שניתן על ידי חיים מזגנים. המזגן כמו כל מכונה שעובדת לא חסין לתקלות וזה עניין של זמן במיוחד במזגנים ישנים עד שתצוץ תקלה והמזגן יפסיק לקרר. יחד עם זאת אל דאגה את רוב התקלות אפשר לתקן. חיים מזגנים מתמחה בתיקון כל סוגי התקלות לכל סוגי המזגנים. שירותי תיקון כגון מילוי גז מזגנים, ניקוי עמוק למזגן, תיקון נזילות, החלפת כרטיס אלקטרוני והחלפת מדחס ניתנים על ידינו התקשרו עכשיו להזמנת טכנאי מזגנים לתיקון התקלה. חיים מזגנים הוא טכנאי מזגנים בחיפה והקריות ונותן שירות התקנה ותיקון לתושבי האיזור.

בחירת מתקין מזגנים

הגעתם להחלטה שהגיע הזמן להתקין מזגן חדש? אז למה צריך לשים לב כאשר בוחרים מתקין מזגנים?
הדבר החשוב ביותר הוא לבחור טכנאי מזגנים מוסמך, בעל נסיון רב ומוניטין טוב. בנוסף כדאי לבחור מתקין אשר טוב בלמצוא פתרונות ושם לב לפרטים הקטנים בחירה כזאת תבטיח התקנה ברמת גימור טובה. המלצה נוספת היא למצוא מתקין אשר נותן גם שירות תיקוני מזגנים יבטיח שבמידה ותתגלה תקלה במהלך ההתקנה או לאחר ההתקנה המתקין יוכל לתקן אותה במהירות. ולסיכום תמיד טוב לבחור במתקין אדיב ובעל תודעת שירות לקוחות טובה. חיים מזגנים הינו מתקין מזגנים אשר עונה על כל הקריטריונים לעיל אז במדיה ואתם מחפשים מתקין מזגנים אתם יכולים להיות בטוחים שחיים מזגנים יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ובמחירים הגונים ונוחים. התקשרו עכשיו להזמנת מתקין מזגנים בחיפה והקריות.

מצאתי צדיק טכנאי מזגנים
טלפון להזמנת טכנאי מזגנים וטכנאי מקררים
Call Now Button