המלצות - מכתבי תודה

מאת: הילה מסורי
סוג השירות: תיקון נזילה מקרר
7/12/2018

5.0
5/5
שבוע שעבר, הבחנתי בתקלה מוזרה במקרר. נזילה שהייתה "באה והולכת". כלומר – לפעמים הייתי קמה בבוקר ומגלה שלולית מים בתחתית למקרר, והיו ימים מסוימים בהם המקרר היה יבש לחלוטין. החלטתי להזמין טכנאי כדי שיבדוק מה בדיוק הבעיה. הגעתי לאתר שלכם, ומבין רשימת הטכנאים המומלצים, ראיתי את השם של חיים, שמתקן גם מזגנים וגם מקררים. לחיים היו רשומות הרבה מאד המלצות טובות, וזה נתן לי תחושה שהוא טכנאי אמין וטוב. דיברתי עם חיים ביום חמישי, והסברתי לו פחות או יותר את הבעיה. חיים לא היה מהטכנאים האלה שאומרים "טוב אני אגיע ונראה". הוא הראה המון סבלנות, ונתן לי בטלפון סוג של אבחנה, מה לדעתו הוא חושב שהבעיה (גם ניסה להסביר לי במילים פשוטות כדי שאבין). חוץ מזה הוא גם אמר לי כמה בדיוק עולה ביקור טכנאי, כמה עולה תיקון וכמה חלקים – כדי שאדע פחות או יותר לאיזה מחיר להכין את עצמי נפשית ולא אצפה להפתעות. חיים אמר שיהיה אצלי ביום שישי על הבוקר, וכמו שסיכמנו – כך גם הוא הגיע. הוא בדק את המקרר, והתקלה אכן הייתה פחות או יותר כמו שחזה בטלפון (החליף איזשהו צינור או חלק, שאינני זוכרת את שמו). תוך רבע שעה, המקרר כבר היה מסודר. חיים עשה עבודה טובה – כי הנזילה יותר לא חזרה! חיים הראה מקצועיות, זריזות, אדיבות ואכפתיות – אני ממליצה עליו, כי לדעתי הוא באמת טכנאי טוב!

תודה,
הילה

מאת: אורן מנהריה
סוג השירות: החלפת מדחס במזגן
28/09/2018

5.0
5/5
יש לי וידוי – תמיד כשאני קורא את כל ההמלצות שכתובות על בעלי מקצוע בכל מיני אתרים אחרים – אני תמיד לוקח הכל בערבון מוגבל. יצא אבל, שהייתה לי בעיה במזגן וקראתי לחיים. כשחיים בדק את הסחורה, הוא קבע שהמדחס של המזגן שלי הלך – הוא אפילו הראה לי מהם הסימנים על המדחס שמעידים על כך כמו שמן וכתמים של חלודה שהופיעו עליו. התיקון אמנם יצא קצת יקר, אבל זה לא בגלל חיים אלא בגלל החלק. בכל מקרה הוא השתדל הכי לבוא לקראתי, והעניין טופל. חיים עבד בצורה מאד מקצועית. אהבתי את העובדה שהוא באמת לא קבע ככה סתם דברים, אלא באמת טרח להסביר, ולעדכן אותי בכל פרט (אפילו בעל מקצוע נוסף, שבמקרה היה אותו יום בבית שלי ותיקן את המדיח, גם אמר לי שלדעתו ומהקצת שהוא קולט – חיים הוא בעל מקצוע נהדר). בכל מקרה המדחס החדש סופק לי במהירות, וכך גם העבודה – בוצעה בצורה מאד יפה. במחיר, חיים מאד השתדל לבוא לקראתי – מה שגם היה מאד נחמד מצידו.

תודה,
אורן

מאת: רמי לוף
סוג השירות: תיקון מזגן רצפתי תדיראן 2.5 כ"ס
15/09/2018

5.0
5/5
אחרי שהיה אצלי טכנאי עקב בעיה במזגן (בעיה של דליפת גז) והתיקון לא החזיק מאום – חיפשתי טכנאי נוסף והגעתי לחיים שרשום אצלכם באתר. הפעם היה לי מזל – כי חיים הוא פשוט בעל מקצוע מעולה! חיים הגיע מיד, כחצי שעה אחרי שפניתי אליו. לאחר שחיים בדק את המזגן שלי, הוא נתן לי שתי אפשרויות: הראשונה – רק למלא גז במזגן, והשנייה – בדיקה מקיפה של דליפת גז בכל המזגן + מילוי גז בעלות של למעלה מכפול מהאופציה הראשונה. חיים לא לחץ עליי לגבי איזה פתרון כדאי שאבחר. נכון שהפתרון השני היה אמור לעלות הרבה מעבר למה שתכננתי להוציא, אבל כבר הבנתי בעצמי (מניסיון שהיה לי עם הטכנאי שהזמנתי לפני חיים) – שבמקרה שלי רק מילוי גז כבר לא יעזור. יש דליפה במערכת, הגז יברח שוב, ותוך שבועיים אצטרך להזמין טכנאי פעם נוספת למילוי גז חוזר. הבנתי שאני צריך לפתור את הבעיה מן השורש. נתתי לחיים את האישור להתחיל בעבודה. חיים מילא גז במזגן, ואחרי שעשה זאת, החל לחפש אחר מקור הדליפה. במשך יותר משעה בדק ובדק – עד שעלה אל הבעיה. הוא מצא את המקום, והלחים את הצינור במקום שדלף. אחרי שעשה זאת מילא שוב פעם גז – כל העבודה הזאת לקחה לו עוד שעה נוספת. סה"כ חיים היה אצלי בבית כמעט שלוש שעות. התרשמתי מכך שהוא השקיע מאד ועבדבאמת ברצינות. התיקון, לא היה אמנם זול – אבל בטווח הארוך – שווה! אני כותב את ההמלצה הזאת, כמעט חודש וחצי אחרי שחיים ביקר אצלי. אם חיים לא היה עושה עבודה טובה – סביר להניח שהייתי קורה לו במהרה שוב. זה לא קרה – לכן זה אומר לי שחיים באמת עשה עבודה טובה ומצלחת! ממליץ עליו מאד!

בברכה,
רמי מקרית ביאליק

מאת: ליז אלפסי, יקנעם
סוג השירות: תיקון סתימה במקרר תוצרת תדיראן
02/09/2018

5.0
5/5
חודש שעבר, ערב יום שבת – התקלקל לי המקרר ומאד נלחצתי כי כל הבשר ומוצרי החלב שבפנים החלו להפשיר. חיפשתי טכנאי שירות שיוכל להגיע אליי בדחיפות. לא הכרתי אף אחד, ממש במקרה הגעתי לאתר "טוב תודה", ושלחתי SMS לחיים הטכנאי כיוון שראיתי שהוא מופיע בין הטכנאים שעובדים בסביבת מגוריי. חיים חזר תוך חמש דקות להודעה. הוא הציע להגיע עוד באותו ערב, אבל מכיוון שהיה מאד מאוחר, ביקשתי ממנו שיגיע כבר למחרת בצהריים. חיים הגיע בזמן שקבענו – דייק ממש כמו שעון שוויצרי אני חייבת לאמר. עם חיוך נחמד ועם הרבה מאד רוגע, הוא הבטיח שהתקלה תתוקן באחריות, במהירות במקצועיות. אכן כך היה – חיים מצא שיש סתימה באחד מהצינורות (סתימה שגרמה להצטברות של קרח בחלקים הפנימיים של המכשיר). הוא תיקן את הסתימה, ופתר לי את הבעיה – בדיוק כמו שהבטיח – במהירות ובמחיר הוגן. אחרי חודש, תקלה דומה חזרה. צלצתי לחיים, אמרתי לו שיש עוד בעיה. הוא הגיע מיד. גם בטלפון וגם כשהיה בביתי התנצל, אפילו גם היה נראה קצת מוטרד מכל הסיפור (כנראה חשש שמא אני לא שבעת רצון). הוא שוב פתח את המקרר, איבחן סתימה נוספת, החליף את החלק – וכל זאת מבלי לקחת לי כסף לא על ביקור, לא על זמן עבודה. הדבר היחיד שלקח זה ממש רק כמה גרושים עבור העלות של החלק. מכל הדברים שרשמתי, מה שאני מנסה לאמר זה שמניסיוני האישי עם חיים, גיליתי בן-אדם מאד מאד ישר. חיים היה סוג של הימור מבחינתי (כי לא הכרתי אותו לפני כן), אבל למזלי נפלתי על איש מקצוע שהוא באמת ובתמים נהדר! מ-ו-מ-ל-ץ.

ליז
מיקנעם

מאת: דודו מעכו
סוג השירות: התקנת מזגן עילי של תדיראן
13/08/2018

5.0
5/5
שלום, פניתי לחיים כשנזקקתי למתקין מזגנים שעובד באזורי. אני גר בעכו, והיה ברשותי מזגן עילי (אותו רכשתי מראש) – שרציתי לבצע התקנה שלו בסלון. מאד הייתי מרוצה מרמת השירות שחיים סיפק. חיים ציין בפניי מחיר בטלפון שלא השתנה במעמד התשלום. הוא הגיע מתי שלי היה נוח, עשה עבודת התקנה מאד נקייה ומקצועית, וגם נתן לי הסבר קצר על המזגן שרכשתי, כולל הדרכה איך לתפעל אותו בצורה נכונה – שגם לא יבזבז לי יותר מדי חשמל וגם יהיה אפקטיבי (לדוגמא: הדריך אותי מתי ואיך לנקות את הפילטרים, על איזה טמפרטורה לכוונן אותו וכדו"). המחיר שחיים דרש על ההתקנה היה 600 שקלים – המחיר שהוא ביקש ממני עוד בשיחת הטלפון. זה אגב, גם המחיר שחיים מפרסם באתר (מה שגם מבחינתי מהווה אינדקציה לפרסום אמין שלו ועל הגינותו), וגם מחיר שהיה במאה עד מאה וחמישים שקלים יותר זול מאשר של מתקינים אחרים.

דודו,
מעכו

מאת: דורון מקרית אתא
סוג השירות: החלפת כרטיס פיקוד במזגן מיני מרכזי
17/07/2018

5.0
5/5

בדירתנו, מזגן מסוג מיני מרכזי, שלפני שבועיים פקדה אותו תקלה. המזגן – תוצרת פירמה ידועה, גם מבחינת שנים – נחשב לדי חדש, אך לפני כמה זמן, כאמור, הבחנו שכל פעם שאנחנו מנסים להדליק אותו, והוא נמצא על מצב מופעל, הוא אינו פועל כמצופה – לא במצב של חימום ולא במצב של קירור.

חשבנו, אולי חסר גז, ולכן החלטנו להזמין טכנאי מזגנים, שיבדוק וינסה לפתור את הבעיה. החלטנו דרך האתר שלכם לקרוא לחיים מזגנים (הסקנו שמדובר במישהו אמין בעקבות ההמלצות שראינו עליו באתר, מה גם שאנחנו גרים בקריות – כך שמבחינת מרחק, הוא גם היה נראה לנו הכי קרוב). כשחיים הגיע בפעם הראשונה – הוא איתר תקלה בלוח פיקוד האלקטרוני של המזגן, הוציא אותו, והבטיח תוך יומיים להגיע עם אחד חדש. כבר ביום שלמחרת – הגיע עם הכרטיס מתוקן, אך מכיוון שגם הפעם הבעיה לא נפתרה לחלוטין, לקח אותו שוב למעבדה, וחזר פעם שלישית – הפעם עם כרטיס תקין לחלוטין, שבאמת הצליח להביא את המזגן לחזור ולפעול כשורה.

שלוש פעמים הגיע עד אלינו הבייתה – כדי לסייע לפתור את הבעיה – על כל הביקורים הללו, לקח רק תשלום עבור התיקון של הכרטיס. באמת שיפה מאד, ואני, רוצה לציין אותו לשבח על אמינות ושירות!

דורון

מאת: עודד רפפורט מחיפה
סוג השירות: החלפת תרמוסטט במקרר
01/07/2018

5.0
5/5
חיים, המון המון תודה על שירות מצוין שנתת, כשהתקלקל לנו המקרר! מגיע לך ציון עשר – גם עבור מקצועיות באיך שטיפלת בבעיה, גם על המהירות שבה הגעת, וגם על המחיר השפוי שלקחת. המקרר בזכותך עובד עכשיו פיקס! הכל התחיל, כשהבחנתי שבמקפיא שלנו – לא יוצא קור מספיק חזק כמו שהיה רגיל לצאת (חלק מהמוצרים אפילו קצת הפשירו). כשהגעת – פתחת את החלק התחתון של המקפיא. הראת לנו שכבת קרח עבה שהצטברה שם, ואמרת שכנראה התרמוסטט שאחראי על מערכת ההפשרה "סיים את חייו" ושצריך להחליפו. כמובן שהחלפנו אותו בהמלצתך. בנוסף, גם הקפדת ביוזמתך, להפשיר עבורנו את כל התחתית שקפאה (בעזרת מים חמים ששפכת), ורק אחרי שהכל היה נקי, הרכבת הכל מחדש, והלכת לדרכך. מחיר התיקון היה זול ושפוי – 300 שקלים. אני גם משוכנע שטכנאי אחר היה לוקח לי הרבה הרבה יותר. שמרתי את מספר הטלפון שלך בזיכרון, ובהחלט שאני מתכוון להשתמש בו לפעמים הבאות.

בברכה חמה,
עודד רפפורט מחיפה

מאת: מאיר מחיפה
סוג השירות: מילוי גז
22/05/2018

5.0
5/5
פניתי לחיים, בגלל שהרגשתי שהמזגן שלי לא מקרר כמו שצריך (או לפחות לא כמו שהוא היה רגיל). הייתי מפעיל אותו על טמפרטורה יחסית נמוכה, ובכל זאת לא היה יוצא אוויר קר כמו שהיה אמור לצאת. הנחתי שמדובר ככל הנראה בבעיה של גז – אי לכך, חיפשתי טכנאי מזגנים שגם יוכל להגיע אליי כמה שיותר מהר, וגם שלא ישחוט אותי במחירים. צלצלתי לחיים – סיכמתי איתו בטלפון מראש על מחיר של 250 שקלים עבור מילוי של גז (במידה וזו אכן תהיה הבעיה). חיים הגיע במהירות – כבר כעבור שעתיים, בדק את לחץ הגז באמצעות מכשיר מיוחד, קבע שאכן צריך להוסיף עוד גז למערכת, הוציא את בלון הגז שלו, מילא את הגז הדרוש, ולקח לי בסופו של דבר, את המחיר שהתחייב לו מראש, שזה 250 שקלים, ולא שקל אחד יותר. פעם ראשונה שאני משתמש בשירותים של חיים מזגנים – הגעתי אליו דרך האתר. אני שמח להגיד שגיליתי איש אמין שגם עומד במילה שלו – חיים גם קבע איתי והגיע בזמן, וגם לקח ממני את המחיר שהתחייב לו בפניי מראש, ולא ניסה לעשות עליי קופה או לקחת יותר כסף ממה שהתחייב.

בתודה,
מאיר

מאת: דן מנשר
סוג השירות: תיקון קצר חשמלי במזגן
03/05/2018

5.0
5/5

הייתה לי תקלת מזגן בדירה שאני משכיר בנשר. חיפשתי בגוגל טכנאי מזגנים בחיפה, הגעתי לאתר שלכם, בין בעלי המקצוע שמפורסמים באתר – איתרתי את הטלפון של חיים וגם קראתי את ההמלצות הממש טובות שנכתבו עליו.

הסברתי לחיים מה התקלה (שהמזגן לא נדלק ושאי אפשר להפעיל אותו), קישרתי אותו עם הדייר ששוכר ממני את הדירה, הם דיברו, ותוך משהו כמו שעה, חיים עצמו כבר הגיע, עם נכונות לתקן ולעזור לנו לפתור את הבעיה.

חיים מצא במזגן כמה חוטי חשמל שנשרפו והחליף אותם. בנוסף גם החליף מטעמים בטיחותיים את שקע המזגן בקיר שהיה כבר כולו שרוף. אני עצמי לא הייתי נוכח בדירה בזמן התיקון, אבל מהדייר שלי נמסר לי, שחיים הקפיד להגיע בזמן, לקח מחיר סביר ביותר (200 שקל על התיקון + 80 שקלים נוספים על תקע חשמל חדש שקנה במיוחד והתקין).

תוך שעה המזגן בדירה כבר חזר לעצמו וחזר לעבוד! יופי של שירות ויופי של אתר יש לכם! ממליץ מאד!

בתודה,
דן

מאת: יוסי ספיישל
סוג השירות: תיקון מזגן - החלפת חיישן
01/05/2018

5.0
5/5
אני ואשתי קראנו לעופר מחברת "חיים מזגנים" – שיבוא להציל אותנו בחום הכי גדול של חודש אוגוסט. המזגן מסיבה לא מובנת – פתאום שבק חיים, החליט שהוא מפסיק לקרר – היה אמנם נדלק, אבל לא היה מוציא אוויר קר. טכנאי ראשון, שצלצלנו אליו – לא הסכים להגיע. אמר שהוא מאד עמוס, ושבמקרה הטוב, אולי יוכל להגיע רק עוד שבוע וחצי. בניסיון השני – צלצלנו לעופר. עופר, לשמחתנו המאד גדולה, היה זמין ופנוי להגיע – קבענו איתו לשעות היותר מאוחרות של אותו יום, וכפי שסוכם איתו, הוא באמת הגיע, וגם בזמן – כדי לתקן אצלנו את התקלה. בסופו של עניין, כל הבעיה הרצינית כביכול, הסתכמה בסה"כ בחיישן קטן שהלך ודרש החלפה. עופר פתח את המזגן, פירק, הרכיב את החיישן חדש, נשאר גם עוד רבע שעה כדי לוודא שהמזגן באמת עובד ושהוא מקרר כמו שצריך. על כל התיקון לקח לנו בסה"כ 270 שקלים. אנו שמחים שעופר גם הגיע מאד מהר, וגם הצליח לפתור את הבעיה בכזאת עלות נמוכה. אני ואשתי מאד אוהבים את אתר טוב תודה. אנחנו משתמשים בו בקביעות, ומזמינים דרכו הרבה בעלי מקצוע לתיקונים שונים בבית. לאור חוויית שירות טובה, וניסיון מוצלח עם "חיים מזגנים" – אנו שמחים להמליץ עליהם. אנחנו משוכנעים שעוד נמשיך ונשתמש בשירותים שלהם גם בעתיד

מאת: ערן פלקס מקרית ביאליק
סוג השירות: תיקון קונקטור במזגן
19/03/2018

5.0
5/5
הגיע אליי לפני שבועיים, לתקן תקלה במזגן בדירתי שלא עבד. הגעתי אליו דרך פרסום מקומי (מגנט פרסומי שלו הוצמד לי על הדלת, שמרתי אותו, ולשמחתי מצאתי בו שימוש כשהתעוררה אצלי התקלה במזגן). התקשרתי אל חיים, הסברתי לו מה התקלה במזגן, הוא הבטיח להגיע באותו יום, ועמד כמו גדול במילה שלו (אפילו לא איחר או התעכב – הגיע בדיוק בשעה שקבענו). כשהגיע, טיפס על הגג, בדק את המנוע, ואיבחן בעיה בקונקטור. לפני שהחליף, אמר לי את המחיר כדי לוודא שזה מקובל עליי, כשאמרתי לו שכן, הוא ביצע את התיקון, ובסופו של דבר עבור הביקור + העבודה, יצאתי בנזק של 350 שקלים 🙂 בחור באמת הגון ונחמד – מה שהדליק אותי אצלו, וגרם לי באמת להזמין דווקא אותו כדי לבצע את התיקון, היה המשפט שאמר לי בשיחה המקדימה שניהלנו: "אני אגיע לראות, אם תבחר שלא לתק או לא לעשות כלום, אני לא אכעס ולא אדרוש כסף – זה יעלה לך רק בכוס מים." בסוף – כמו שציינתי, בחרתי אכן לתקן, אבל באמת מכל הלב – הייתי הכי מרוצה בעולם מהשירות ומהיחס שלו. באמת שכיף לפגוש בעלי מקצוע עם גישה כמו שלו, ואני בשמחה ארצה להשתמש בשירותים שלו גם בעתיד!!

ערן 🙂

מאת: חיים ישראל מקרית ביאליק
סוג השירות: תיקון מזגן
07/09/2017

5.0
5/5
ממליץ על חיים מאד!! דבר ראשון – הוא בן אדם מאד אמין ואחראי, שזה מבחינתי קריטריון מספר אחד כשאני מזמין בעל מקצוע, דבר שני – הוא מאד מקצועי בעבודה שלו, תמיד לפני שהוא מתקין לי חלק או מחליף לי משהו במזגן, הוא תמיד יודיע לי על כך ועל העלות המשוערת של התיקון, כדי שאני אקבע בעצמי אם זה מתאים לי או לא .(לא עושה שום דבר על דעת עצמו ובלי הסכמה מלאה שלי). דבר שלישי – הוא גם איש עם המון ידע בתחום וסבלנות. תמיד כשהוא מתקן אצלי משהו – הוא נותן לי הסבר מפורט לגבי מה התקלקל, למה התקלקל, מה הוא מתכוון להחליף, ואיך אפשר למנוע תקלה דומה בעתיד. בכלל, לכל בעיה שיש לי, הוא תמיד מגיע הכי מהר שהוא יכול ותמיד מפנה לי זמן בלוח העבודה העמוס שלו, כדי לתת לי שירות. בפעם הראשונה שהזמנתי אותו, הוא החליף לי קבל שנשרף לי במזגן, ובפעם השניה, שינה לי את המיקום של המנוע של המזגן – כי לטענתו ההתקנה הראשונית של המזגן, לא בוצעה באופן מקצועי וגרמה כל הזמן למנוע להתחמם (לפי מה שהוא אמר, גם בגלל זה המזגן היה עושה לי המון תקלות.). הוא שינה את המיקום של המנוע, הסביר לי, כמו שהוא נוהג, למה המיקום החדש עדיף, והבטיח גם שזה ימנע לי בעיות עתידיות. איש באמת זהב!! ממליץ עליו בחום – לא יצא לי לפגוש הרבה בעלי מקצוע כמותו – אבל אני שמח שאותו כן יצא לי לפגוש!!

בתודה,
חיים

מאת: מיכה אלטר
סוג השירות: התקנת מזגן + תיקון מזגן
11/07/2017

5.0
5/5
חיים בן אדם אדיב ומקצועי – אצלו הלקוח הוא ראשון בין ראשונים!! גם עובד במקצועיות, ופותר כל בעיה במהירות, וגם נותן הרגשה טובה שיש על מי לסמוך!! שווה מאד לנסות אותו!!! הגעתי אליו בעיקרון, דרך חברים משותפים, שהמליצו לי עליו בחום רב. בא לבצע אצלי עבודה שכללה התקנה של מזגן אחד, ותיקון של מזגן נוסף שהייתה לו בעיה של נזילה. למרות שאני גר בכרמיאל בכלל, והוא עובד בעיקר באזור חיפה והקריות – מצא זמן להגיע אליי עם כל העומס ועם כל העבודה, ישב אצלי איזה כמה שעות טובות עד שסיים, ולמרות שהיו לו כל הזמן טלפונים וקריאות מלקוחות אחרים – הוא לא חיפף, עשה את העבודה כמו שצריך, ואפילו ישב והסביר לי, וגם ייעץ לי איך לשמור ולתחזק, גם את המזגן שתיקן וגם את המזגן שהתקין!! בחור פשוט מוכשר, עם ידי זהב וגם עם הרבה סבלנות – אני ממליץ עליו בחום רב, ומשוכנע שגם אמשיך להשתמש בשירותים שלו עוד הרבה מאד בעתיד.

בתודה,
מיכה

מאת: עירית אקטין מקרית ים
סוג השירות: תיקון מזגן
10/07/2017

5.0
5/5
אני ממליצה על חיים בחום רב!! בן אדם ממש ממש מקצועי, ואיש מאד אמין – אין אצלו איחורים, אין אצלו הברזות – אצלו שעה זו שעה והוא תמיד יגיע. הוא גם בן אדם מאד סימפטי וחביב. תמיד מגיע עם חיוך וסבלנות. יצא לי כבר פעמיים להזמין אותו כדי שיתקן לי את המזגן – בשתי הפעמים עשה עבודה מצויינת והתקלה לא חזרה. הוא גם מאד גמיש מבחינת המחירים – אם עלות התיקון היא גבוהה, או אני רוצה שהוא יחלק לי לתשלומים, הוא תמיד בא לקראתי ומנסה לעזור לי עד כמה שהוא יכול. בקיצור – במילה אחת הוא פשוט עשר, ואני מאד שמחה שיצא לי להכיר אותו. אני בעיקרון הגעתי אליו דרך חברה, שגם אצלה חיים פעם אחת תיקן מזגן, הוא פתר לה את הבעיה צ'יק צ'אק, וכשהיא שמעה שאני גם מחפשת טכנאי מזגנים טוב – היא ישר המליצה לי עליו – בדקתי, ניסיתי ולא התאכזבתי!! בחור פשוט זהב!! מאד מאד ממליצה!!

עירית אקטין

מאת: יוסי מגרה, קרית חיים
סוג השירות: תיקון דליפת גז במזגן
28/05/2017

5.0
5/5
חיים הוא טכנאי מקצועי, איש עם ידי זהב. הצליח לתקן לי בעיה כרונית של דליפת גז מהמזגן, שאולי שלושה (אם לא יותר.) טכנאים שהזמנתי לפניו לא הצליחו. הוא בן אדם חביב, תמיד מאתר בקלות את הבעיה, לא עושה עניין, כל דבר אצלו – גם הבעיה הכי פרובלמטית, או התיקון הכי מסובך – הוא מבחינתו בר טיפול!! כמו שאמרתי – תיקן לי דליפה של גז במזגן, שרבים וטובים לפניו, לא הצליחו לתקן (וגם עלו לי בהרבה מאד כסף). הוא עלה על הבעיה בקלות, תיקן אותה, ועכשיו המזגן שלי מקרר מצוין ועובד כמו חדש. הגעתי אל חיים, בזכות חבר שהמליץ – הייתי כל-כך מרוצה, שמאז נתתי את המספר טלפון שלו לעוד שני חברים נוספים שלי שגם כן היו מאד מרוצים. הטכנאי מזגנים הכי טוב באזור חיפה והקריות – ואני אומר את זה באחריות!!

בתודה,
יוסי מגרה, קרית חיים

מאת: כוכי אסולין
סוג השירות: תיקון מזגן
17/04/2017

5.0
5/5
המזגן מיני מרכזי, 4.5 כ"ס שלי לא הגיב לשלט ולכן פניתי לחברת המזגן ששיערו שמדובר בכרטיס פיקוד והסבירו לי שהעלות היא 1000 ש"ח. החלטתי שאני רוצה לשמוע חוות דעת נוספת ולכן פניתי לאתר. באתר קראתי את ההמלצות על חיים והחלטתי שאפנה אליו.

מאת: איתן דרשן
סוג השירות: תיקון מזגן
15/03/2017

5.0
5/5
חיפשתי באינטרנט טכנאי למזגן "אלקו", 2.5 כ"ס בן 14 שנים שהפסיק לקרר. בחיפוש נתקלתי באתר טוב תודה והתרשמתי שהבעלי מקצוע הנבדקים ולמרות שעם אשתי היה ויכוח קל לגבי אמינות ההמלצות החלטנו ללכת על מישהו עם הרבה המלצות מהמחשבה שלא יכול הגיוני שכל כך הרבה המלצות הן פיקטיביות וכך פנינו לחיים.

מאת: ברוך
סוג השירות: תיקון מזגן
29/07/2016

5.0
5/5
גם אני נהניתי משירותו של חיים , וגם אני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם ייחודי, איכותי והכי חשוב מקצועי. את חיים הזמנתי על מנת לטפל בדליפת גז מהמזגן, היה זה ערב חג והתקשתי לאתר בעלי מקצוע בתחום מיזוג האוויר שיהיו זמינים, ואילו חיים הראה נכונות.

הוסף המלצה על חיים מזגנים

Call Now Button