אודות חיים מזגנים

חיים מזגנים מנוהל על ידי חיים טכנאי מיזוג אוויר מנוסה אחראי ובעל יחסי אנוש גבוהים. חיים מתמחה בתיקון מזגנים ומקררים מכל סוג או מודל ויתן פיתרון לכל בעיה אשר נתקלתם בה. אם הגעתם לפה ואתם מחפשים טכנאי מיזוג אוויר לתיקון המזגן או לתיקון המקרר הסירו דאגה מלבכם ותקשרו עכשיו לחיים. כל העבודות מבוטחות ונושאות אחריות על העבודה. אם אתם עדיין לא בטוחים תלחצו פה לראות את חוות הדעת של הלקוחות שכבר בדקו אותנו.

טכנאי מזגנים ומקררים בעל נסיון רב

טכנאי למזגנים ומקררים, עם ותק של שנות עבודה רבות וניסיון רב עם מגוון החברות והדגמים אשר קיימים בשוק. לשעבר טכנאי בכיר בתדיראן אמפא, אשר מתעסק עם כל סוגי התיקונים, הרכבה, ייעוץ, פירוק ותיקון בעיות בכל סוגי המזגנים והמקררים.

מתמחה בתיקון מזגנים ומקררים

מתמחה בתיקון מזגנים ותיקון מקררים בחיפה והקריות. נתקלתם בבעיה? המזגן לא מקרר? המזגן לא מחמם? נזילה של מים מהמזגן, לא יוצא אוויר, מזגן מרעיש, החלפת מדחס או מילוי גז. תקשרו עכשיו וחיים יפתור את הבעיה ויתקן את התקלה במהירות ומקצועיות. חיים בעל תודעת שירות גבוהה, מקצועי ואמין.

זמין, מקצועי ובמחירים נוחים

הנני בעל זמינות בשעות עבודה רבות וגמישות והיקף עבודה נרחב בחיפה ובקריות ואשמח לעמוד לרשותכם על מנת לפתור את הבעיה בזריזות וביעילות מקסימלית ובמחירים נוחים.

מצאתי צדיק טכנאי מזגנים
חיים מזגנים לוגו
Call Now Button